Wiadomości:  

Wybierając budowę aplikacji wspólnie z Nami, decydujesz która strefa ochrania Twój projekt. Zyskujesz pewność profesjonalnej realizacji z zachowaniem tożsamości Twojego pomysłu.


Prototypowanie aplikacji

Wychodzimy naprzeciw, potrzebą widoku efektu końcowego rozwiązania jeszcze przed jego ukończeniem. Perspektywa wizualnej makiety powstałego produktu jest bardzo istotnym elementem z punktu widzenia analizy błędów projektowych, modyfikacji estetycznych i wymagań technicznych.Co oferujemy:

 • prototyp papierowy (ang. wireframe prototype),
 • prototyp wizualny (ang. visual prototype),
 • prototypy interaktywne (ang. interactive prototypes).

Kreacja stron internetowych

Estetyka witryny ma ogromne znaczenie w budowie pozytywnego wizerunku. Zaprojektowanie i rozmieszczenie elementów graficznych oraz kolorystyka muszą współgrać z polityką firmy i profilem jej działania. Interaktywne funkcje serwisu podnoszą jego wartość i mają wpływ na wzrost liczby osób odwiedzających stronę. Innowacyjne podejście Naszego zespołu i idea dostarczana kompleksowych rozwiązań z zakresu kreowania dobrego wizerunku w sieci pozwoli na zrozumienie potrzeb Klienta a tym samym przełoży się na aktywny proces tworzenia.

Styl - Temat - Kompozycja

Niespotykane połączenie reguł prototypu i artystycznego ładu interfejsu pozwoli realnie przedstawić to czego do tej pory nie było. Naszym celem jest dostosować zebrane wymagania i zaprezentować je w sieci. Perspektywa umieszczania serwisu w sieci, wiąże się z chęcią osiągnięcia jak najlepszych wyników odwiedzin co przełoży się na osiągnięcia głównych celów Klienta. Odwiedzających użytkowników jest wielu dlatego możesz im pomóc, wprowadzając nowy atrakcyjny wygląd.

Przebrandowienie

Jak zmiana to na lepsze. Inspiruje Nas literatura, przyroda, muzyka coś czego nie da się zmieścić i zamknąć w jednym małym pudełku i powiedzieć tam jest już wszystko, poza tym nie ma już nic. Spontaniczne pomysły i entuzjazm mogą przynieść prawdziwie nowatorskie rozwiązania.


Wytwarzanie oprogramowania dedykowanego

Grupa z Software Engineers Institute odda do dyspozycji zespół doświadczonych profesjonalistów, Oni swoją praktyką jak i bogatą wiedzą zabezpieczą Twój projekt, wykonają to wszystko co zaplanowane. Usługa wytwarzania oprogramowania ukierunkowana jest na przekazanie kompletnego rozwiązania, które przejdzie przez pełne cykle metod inżynierii do osiągnięcia zamierzonego celu. Wspieramy technologie:

 • ASP.NET
 • PHP
 • Lotus Notes w tym xPages

Testy oprogramowania

Nie proponujemy kosztownej optymalizacji, tam gdzie nie przyniesie to adekwatnych korzyści. Oferujemy dla Ciebie usługi w zakresie zapewnienia jakości jaka jest niezbędna w Twojej realizacji:

 • audyt bezpieczeństwa,
 • audyt wydajności,
 • testy bezpieczeństwa,
 • testy wydajności,
 • analiza i konsultacje,
 • testy funkcjonalne,
 • automatyzacja testów.

Bezpieczeństwo IT

Zadbamy o informację która jest jedynym wyjątkowym aktywem posiadanym przez instytucję. Niezależnie od tego, czy jest wyjątkowym pomysłem na prowadzenie działalności firmy czy tajną recepturą produktu. Informacja jest tym, co w pierwszym rzędzie odróżnia jedną instytucję od drugiej, co czyni ją unikalną i stanowi podstawę sukcesu lub porażki i musi być chronione, aby instytucja była w stanie przetrwać. Do Naszej oferty w zakresie bezpieczeństwa IT należy:

Informacje niejawne

Usługa związana jest z ochroną informacji niejawnych w systemach oraz sieciach teleinformatycznych. Nasi pracownicy posiadają poświadczenia bezpieczeństwa do informacji oznaczone najwyższymi klauzulami, w krajach należących do Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego oraz Unii Europejskiej.Specjaliści Naszej firmy legitymują się certyfikatami:

 • pełnomocnika ochrony,
 • kierownika kancelarii tajnej,
 • inspektora bezpieczeństwa teleinformatycznego,
 • administratora systemów niejawnych.

Dane osobowe

Jesteśmy gotowi na konsultacje i doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych, pomoc w rejestracji zbiorów danych osobowych w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych. Korzystając ze swojego długoletniego doświadczenia przygotujemy dla Ciebie dokumentację dotyczącą ochrony danych osobowych zachowując obowiązujące normy oraz przepisy prawa w tym zakresie.

Kancelaria tajna

Firma jest w posiadaniu bardzo nowoczesnego pomieszczenia do przetwarzania tajnych danych, przechowywania dokumentacji niejawnej w tym stanowiącą tajemnicę państwową. W wydzielonej specjalnej części wnętrza kancelarii tajnej, dostępnej dla naszych klientów, znajduje się stanowisko komputerowe do wytwarzania również dokumentacji techniczno-budowlanej oraz kolorowy ploter do formatu A0.

Archiwizacja dokumentów

Oferujemy obiekt, który spełnia wszelkie wymagani dla przechowującego akta osobowe i płacowe, również te restrykcyjne, obowiązujące w resortach o podwyższonym zagrożeniu utraty danych ze względu na ich wartość. Wykonujemy także:

 • fumigację dokumentów,
 • skanowanie dokumentacji,
 • niszczenie dokumentacji,
 • porządkowanie,
 • brakowanie dokumentacji.

Sejfy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gdy zajdzie potrzeba awaryjnego otwarcia sejfów, metalowych szaf czy certyfikowanych drzwi. Naszą dostępność oferujemy 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Wykonamy również wszelkie usługi serwisowe w okresie gwarancyjnym, jak i okresie pogwarancyjnym. Instalujemy nowe, certyfikowane drzwi do pomieszczeń specjalnych. Jeżeli nie wiesz co zrobić z niesprawnymi szafi i sejfami, również pomożemy w realizacji usługi transportowych, celem ich utylizacji.


Dokumentacja

Opracowujemy nową dokumentację, zarządzamy stworzonymi dokumentami oraz weryfikujemy istniejące dokumenty pod kątem poprawności językowej i zgodności z Twoimi wewnętrznymi wymaganiami. Opiekujemy się wykonaną dokumentacją nanosząc zmiany pomiędzy projektami. Szybko nanosimy poprawki, korygując błędy zgłoszone przez testerów lub klienta.


Szkolenia

Proponujemy szkolenia podnoszące nie tylko wiedzę ale umiejętności w obszarach Informatyki Stosowanej. Wychodzimy naprzeciw praktyce, która uzupełniona będzie wiedzą.


Medycyna w IT

Do celów medycznych, opieki klinicznej, diagnostyki chorych, jak również w inżynierii biomedycznej, biocybernetyce i biologii molekularnej jesteśmy do Państwa dyspozycji. Udostępniamy Państwu Naszą wiedzę i umiejętności wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych. Oferowaną pomoc kierujemy do instytutów, uczelni, instytucji, firm, podmiotów prawnych, podmiotów fizycznych – Wszystkich którzy chcą ratować życie i przyczynić się do rozwoju medycyny i nauk wspomagających. Udział przy realizacji jest dla Nas wielkim wyróżnieniem dlatego rezygnujemy z wynagrodzenia za udział w przedsięwzięciu.

Masz pytanie?

Dowiedz się więcej o usługach binuse.


Testowanie aplikacji

Więcej

40% zasobów
więcej w Twojej firmie

Weź dobry produkt

Chcesz mieć pewność że to co zaplanowałeś jest tym co otrzymałeś, zalpanuj testy wydajnościowe, bezpieczeństwa, funkcjonalne.

Dokumentacja produktu

Więcej

25% czasu
więcej w Twojej firmie

Daj się poznać

Posiadanie produktu, wymaga poznania go bardzo dokłanie. Im lepiej opiszesz produkt, tym lepiej pozna go użytkownik. Coś co wcześniej było nie możliwe staje się oczywiste.

Szkolenia/ Laboratoria

Więcej

50% sukcesu
więcej w Twojej firmie

Wiedza kluczem do sukcesu

Specjalista to zarówno empiryzm jak i wiedza, zaplanuj dla swoich pracowników szkolenia z zakresu IT.

Stwórz własne laboratorium